Fotoalbum z okazji jubileuszowej imprezy

Z okazji jubileuszowej imprezy plenerowej chcielibyśmy wydać fotoalbum składający się z wybranych zdjęć z poprzednich edycji imprezy. Chcielibyśmy ok. 10szt takich fotoalbumów, jednak wszystko jest uzależnione tak naprawdę od wyceny.

-wymiar 20×30

-okładka z fotografią

– liczba stron 30-40

Zależy nam również aby fotoalbum był z Państwa projektem.

 

Otrzymaliśmy fotoalbum. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
Zastanawiamy się nad zwiększeniem ilości zakupu fotoalbumów. Jednak uzależnione jest to od ceny.
Bardzo proszę o informację jaki byłby koszt zakupu fotoalbumów, przy zwiększeniu zamówienia, np. dla ilości 30, 50 i 70 szt.
Aby uzyskać obniżenie ceny przy wyższej ilości zamówionych sztuk musielibyśmy produkcję przenieść na inną maszynę. Wiąże się to ze zmianą papieru na którym naświetlane byłyby rozkładówki. Papier ten
jest minimalnie grubszy co spowodowałoby, że cały fotoalbum byłby grubszy o ok. 2 mm a kartki
minimalnie sztywniejsze. Powierzchnia papieru oraz kolorystyka byłaby taka sama, jak w przesłanym fotoalbumie.

Standardowo przechowujemy projekty łącznie z kompletem zdjęć, które jemu towarzyszą przez 3-4 miesiące. Mając informację o możliwości pojawienia się dodatkowego zamówienia możemy projekt trzymać np. rok. Nie ma problemu.
Cena dodatkowych fotalbumów zamawianych w przyszłości będzie zależeć od ilości i od rodzaju papieru, który zostanie użyty.

W ofercie na 15 sztuk oraz kolejnych wariantach większej ilości sztuk (30, 50, 70) nie doliczamy usługi opracowania projektu. Z tego też powodu nie będziemy jej ani doliczać ani odejmować w dodatkowym zamówieniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *